top of page

USŁUGI PROJEKTOWE – URZĄDZANIE WNĘTRZ

etap 7.png

USŁUGI PROJEKTOWE

Jako wszechstronna grupa projektantów wykonujemy różnego rodzaju projekty. Jesteśmy otwarci na potrzeby i pomysły naszych klientów, dlatego oferujemy urządzanie różnych wnętrz. Przed nami tajemnic nie ma zarówno projektowanie małego mieszkania, dużych apartamentów czy wnętrz domów, jak i projektowanie wnętrz restauracji oraz przestrzeni biurowych. Interesuje Państwa projektowanie kuchni czy łazienki? Jesteśmy do dyspozycji. Do projektowania i aranżacji wnętrz podchodzimy kompleksowo – bierzemy pod uwagę, jakie dodatki są przez Państwa preferowane. Co więcej, projektujemy także meble. Zachęcamy do sprawdzenia naszego portfolio online.

ETAP 1.png

PIERWSZE USTALENIA I BADANIE OCZEKIWAŃ

Projektowanie wnętrz – apartamentów, domów, mieszkań, restauracji, czy biur – to przedsięwzięcie, które składa się z kilku faz. My jako doświadczona firma oferująca usługi projektowe mamy określony schemat działania. Na początkowym etapie rozmów zbieramy wszystkie niezbędne informacje, które pomogą nam dostosować aranżację wnętrz do Państwa założeń. To moment, w którym dowiadujemy się o Waszych ulubionych kolorach oraz potrzebach i oczekiwaniach związanych codziennym użytkowaniem wnętrz. Dzięki tym wytycznym będziemy mogli zaproponować najlepsze rozwiązania, zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne, spełniające wszystkie Państwa potrzeby. Dobra komunikacja między naszymi architektami a Wami jest podstawą do zadowalających efektów naszego projektu wnętrz. Kładziemy duży nacisk na to, by wyniki naszej pracy sprawiły satysfakcję nawet najbardziej wymagającemu inwestorowi.

ETAP 2.png

INWENTARYZACJA

Jeśli to możliwe, staramy się przed rozpoczęciem prac projektowych wykonać dokładny pomiar na budowie. Pomiary wykonywane są za pomocą dalmierzy laserowych, a następnie powstaje dokładny rzut układu ścian oraz instalacji. Jest to także moment na zapoznanie się z pomieszczeniami, do których będziemy sporządzali projekt.

ETAP 3.png

UKŁAD FUNKCJONALNY

Na tym etapie przedstawiamy Państwu układ wnętrz w postaci rzutów 2D. Jest to moment etapu projektowania i aranżacji wnętrz, w którym możemy dostosować rozmieszczenie ścianek działowych oraz części instalacji. To także najłatwiejszy sposób, by zobrazować Państwu funkcję, która została wymyślona przez naszych architektów. Dzięki tym rysunkom będziecie Państwo mogli również zorientować się, jakie parametry będzie miała np. kuchnia – ile będzie blatów roboczych – bądź jak duża sofa zmieści się w salonie czy łóżko w sypialni. Staramy się w pełni wykorzystać potencjał wnętrz z zachowaniem ergonomicznej przestrzeni.

ETAP 4.png

KONCEPCJA WIZUALNA

Po akceptacji wybranego układu funkcjonalnego przystępujemy do stworzenia koncepcji projektowej w formie wizualizacji. Staramy się, aby każde pomieszczenie zostało potraktowane w równym stopniu dokładności. Dzięki takim zabiegom tworzone przez nas projekty są spójne i przemyślane. Wizualizacje oddają również klimat wnętrz, który chcemy uzyskać w realizacji. Dbałość o materiały, światło oraz inne detale to coś, co wyróżnia naszą pracownię. Etap wizualizacji jest też momentem podczas urządzania wnętrz, w którym można wprowadzić istotne zmiany. To na tym etapie decydujemy o finalnej kolorystyce, materiałach czy dodatkach.

ETAP 5.png

RYSUNKI TECHNICZNE /
ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW

Na koniec etapu koncepcyjnego przechodzimy do sporządzenia dokumentacji technicznej wnętrz. Zawiera ona wszystkie niezbędne rysunki, które pomogą bezproblemowo zrealizować projekt. Po tym etapie otrzymują Państwo:

  • finalne układy funkcji,

  • widoki na każdą ścianę wraz z zabudowami meblowymi oraz niezbędnymi wymiarami,

  • wyburzenia,

  • zamurowania,

  • instalacje zawarte na rysunkach złożeniowych,

  • zwymiarowane rzuty sufitów podwieszanych wraz z naniesionym oświetleniem,

  • schemat elektryki.

Wraz z przekazaniem kompletu dokumentacji otrzymują Państwo zestawienie materiałów oraz namiary na sklepy.

POMOC PO ZAKOŃCZENIU PROJEKTU

ETAP 6.png

Po wykonaniu prac projektowych zaczyna się etap realizacji. Także podczas niego jesteśmy dla Państwa dostępni. Służymy pomocą przy rozwiązywaniu ewentualnych problemów wynikłych podczas prowadzenia budowy. Posiadamy także bazę sprawdzonych wykonawców, których możemy polecić.

Projektowanie biura, mieszkania, domu czy wybranych pomieszczeń, np. kuchni czy łazienki, jest dla nas codziennością. Dzięki doświadczeniu i szerokiej ofercie – proponujemy także projektowanie mebli – można liczyć u nas na profesjonalne doradztwo oraz kompleksową obsługę. Jeśli interesuje Państwa projektowanie wnętrz domowych czy biurowych, zachęcamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub online. Działamy głównie w Małopolsce. Nasze prace wykonujemy między innymi w takich miejscowościach jak Bochnia, Bolechowice, Dobczyce, Gdów, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków, Krzeszowice, Myślenice, Niepołomice, Skawina, Sułkowice, Tenczynek, Węgrzce, Wieliczka, ale też w innych częściach całego kraju.

bottom of page