top of page

NOWOCZESNE PROJEKTY WNĘTRZ

Jesteśmy firmą, dla której wizualizacje architektoniczne oraz aranżacje wnętrz to codzienność. Ciekawi Państwa, jakie projekty wnętrz mieszkań i domów oferujemy? Są to koncepcje różnorodne – zarówno nowoczesne dotyczące wnętrz loftowych, jak i bardziej klasyczne projekty wnętrz mieszkań bądź domów. Proponujemy aranżację domu – salonu, łazienek, urządzamy też kuchnie. Co więcej, sporządzimy nie tylko projekt wnętrza domu czy wystroju mieszkania, ale także projekty mebli. Z nami wystrój wnętrz staje się prosty!

Jeśli chcecie Państwo zlecić nam aranżację kuchni, łazienki, sypialni bądź projekt całego mieszkania, zachęcamy do przejrzenia naszych poprzednich projektów. Takie wizualizacje architektoniczne wnętrz pozwolą Wam zapoznać się z naszymi umiejętnościami. W portfolio można znaleźć rozmaite aranżacje wnętrza mieszkań. Małopolska jest regionem, w którym pracujemy najczęściej. Do współpracy dotyczącej wystroju wnętrz zachęcamy osoby z takich miejscowości jak Kraków, Bochnia, Krzeszowice, Niepołomice, Skawina, Wieliczka, ale też z innych zakątków województwa, a nawet całego kraju. Interesuje Państwa projekt wystroju mieszkania, wnętrza domu, a może samej kuchni czy łazienki? Dla nas to żaden problem! Jesteśmy gotowi na wszelkie zlecenia. Chętnie przygotujemy aranżację każdego wnętrza.

DOM W ZABIERZOWIE

Projekt wnętrz w Zabierzowie łączący w sobie przemyślaną funkcję oraz estetykę, którą pokochali inwestorzy. Naturalne materiały w połączeniu z kontrastującymi grafitami stworzyły przyjemny, a zarazem spójny efekt przestrzenny. Niezwykłą rolę odgrywa tu także oświetlenie z ciepłą barwą światła, co dodaje całemu wnętrzu uroku.

Projekt wnętrz we Wrocławiu to sztuka łączenia kształtów, materiałów oraz faktur. W całym domu przewijają się fornirowane elementy w połączeniu z grafitowymi dodatkami. Całość jest spójna i nadaje wnętrzom nieprzeciętny klimat. Nie mogło też zabraknąć wspaniałego obrazu, który znakomicie dopełnia wnętrze.

CHEŁM ZABOROWSKI

Projekt wnętrz w Chełmie to propozycja dla tych, którzy kochają jasne przestronne pomieszczenia. Wnętrza przepełnione światłem, które można dostosowywać za pomocą systemu smart home. Wielkoformatowe spieki kwarcowe wykorzystane w tym projekcie dają poczucie luksusu, a zarazem naturalności. Marmurowy wzór oraz jasny fornir dębowy przewija się w całym domu. Dzięki takim konsekwentnym zabiegom całość idealnie ze sobą współgra. Dla podwyższenia komfortu użytkowników dobraliśmy tkaniny o bardzo delikatnej strukturze. Kolor ciepłej szarości przewija się we wszystkich elementach tapicerowanych, co również niesamowicie poprawia efekt wizualny projektowanych wnętrz.

DOM W SUŁKOWICACH

Projekt wnętrz w Sułkowicach to wnętrze niezwykle eleganckie, ale zarazem ciepłe i przytulne. Dominują tu beże zestawione z antracytowymi elementami. Czerń zastosowana w elementach wykończenia mebli czy ścian dodaje wnętrzu charakteru. Wykończenie frontów meblowych oraz ścian w postaci delikatnej sztukaterii nadają całości klasycznego sznytu. Uwagę zwracają także nietuzinkowych rozmiarów płytki wielkoformatowe oraz tak uwielbiana przez nas jodełka francuska. Bardzo dużą rolę odgrywa w tym projekcie światło w postaci delikatnych pasów ledowych o ciepłej barwie. Dzięki niemu utrzymaliśmy bardzo ciepły domowy charakter wnętrza.